Navigation
Bramy garażowe segmentowe

a

Bramy garażowe segmentowe to idealne rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów. Łączą wygodę i estetykę wykonania. Są tak zaprojektowane, aby nie zajmowały miejsca przed budynkiem, dzięki czemu można zatrzymać samochód przed samą bramą.

 

a  Oszczędzasz miejsce


Dzięki garażowym bramom segmentowym masz więcej miejsca w garażu. Bramę można zamontować nawet do nadproża o wysokości 10 cm, co daje więcej przestrzeni pod sufitem.

 

 

a  Oszczędzasz siły


Bramy garażowe segmentowane to także wygoda użytkowania. Do ich zamknięcia, jak również otworzenia nie potrzebna jest siła. Ich płynny ruch i bezawaryjna praca to standard, do którego przywykniesz. Nasze bramy bez problemy otworzy i zamknie nawet dziecko.

 

 

a  Zyskujesz dodatkowe możliwości


Bramy garażowe segmentowane to także szerokie możliwości. Istnieje możliwość zamontowania drzwi przejściowych, dzięki czemu zyskujesz możliwość komunikacji bez konieczności otwierania całej bramy. To bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie zastosowane już w dziesiątkach domów.

Dbasz o zacisze własnego domu


Ogromną zaletą garażowych bram segmentowych jest ich bezszelestna praca. Możesz mieć pewność, że wyjeżdżając wcześnie rano do pracy nie obudzisz domowników. Bramy garażowe to komfort użytkowania i wygoda.

 

a  Czujesz się bezpiecznie


Brama garażowa segmentowana zapewnia bezpieczeństwo stosowania. Nie musisz się obawiać, że opadnie w najmniej spodziewanym momencie. Sprężyny skrętne zapewniają stuprocentową pewność w każdej sytuacji i zabezpieczają przed niekontrolowanym opadaniem płaszcza.