Navigation
Bramy garażowe - roletowe

aa

Bramy roletowe wyróżnia wbudowany wyłącznik, który zwiększa komfort i wygodę użytkowania. Dużą zaletą tych bram jest fakt, że zajmują bardzo mało miejsca.

 

 

a  Automatyczne


Brama garażowa roletowa, jest w pełni automatyczna. W pakiecie podstawowym, bez dopłaty, zawiera napęd elektryczny. Kierowanie odbywa się za pomocą sterownika wewnętrznego i zewnętrznego na kluczyk. Istnieje możliwość zamówienia dodatkowo pilota, dzięki któremu niezależnie od aury wygodnie i bezpiecznie wjedziesz do garażu. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie ponieważ nie trzeba wysiadać z samochodu, żeby otworzyć bramę garażową. W przypadku ewentualnego braku zasilania nasze bramy można otworzyć ręcznie za pomocą zamontowanej korby.

 

s  Funkcjonalne


Budowa bramy gwarantuje oszczędność miejsca w garażu i na podjeździe. Idealnym rozwiązaniem jest brak prowadnicy podsufitowej oraz pionowe prowadzenie płaszcza. Dzięki takim rozwiązaniom można zagospodarować miejsce pod sufitem.

 

a  Oszczędne


Bramy garażowe są idealnym, a zarazem oszczędnym rozwiązaniem dla ciemnych pomieszczeń (np. garażu bez okien). W takiej sytuacji można zamontować przeszklone profile w bramie, które zapewniają dostęp światła. Dolna uszczelka komorowa, uszczelki szczotkowe w prowadnicach gwarantują mniejszą stratę ciepła w garażu, a tym samym oszczędność.

 

a  Bezpieczne


Bramy garażowe roletowe są także bardzo bezpieczne. Mają zamontowany system fotokomórek, hamulec bezpieczeństwa oraz optyczną listwę, dzięki czemu brama na pewno nie opadnie w niespodziewanym momencie. Kupując roletową bramę garażową mogą mieć Państwo pewność najwyższych standardów bezpieczeństwa - każda brama garażowa powyżej 9 m2 powierzchni standardowo wyposażona jest w hamulec bezpieczeństwa, a mniejsze można doposażyć.

 

a  Trwałe


Bramy garażowe roletowe wykonane są z wysokiej jakości aluminium. Tworzywo to jest odporne na korozję dzięki czemu bramy będą Państwu służyć przez długie lata.